کانگونیو

کتاب هرچی تو می‌خوای

دِرِک سیورز (Derek Sivers) در سال ۱۹۹۷ موزیسینی موفق بود که از علاقه‌ی خودش یعنی موسیقی، درآمد خوبی داشت. در این سال او تصمیم می‌گیرد که موسیقی خود را به صورت آنلاین هم بفروشد ولی گزینه مناسبی برای اینکار پیدا نمی‌کند. به همین خاطر خودش دست به کار می‌شود و با خرید یک کتاب در مورد برنامه‌نویسیِ وب‌سایت‌ها و با تلاش زیاد وب‌سایت خودش را راه می‌اندازد. بعد از چند سال این وب‌سایت تبدیل به بزرگ‌ترین فروشگاهِ آثار موزیسین‌های مستقل می‌شود. ده سال بعد دِرِک این شرکت را به قیمت ۲۲ میلیون دلار می‌فروشد.

در این کتاب متوجه می‌شوید که دِرِک برای پی‌نمودن این مسیر نیازی به بیزینس پلن یا برنامه جامع کسب‌وکار نداشت و احتمالا شما هم نیازی به این مورد ندارید. نیازی نیست که بزرگ فکر کنید، در واقع احتمالا کوچک فکر کردن می‌تواند براتیان مفیدتر باشد. با آنچه که دارید کار را شروع کنید، به مشتریان بیشتر از خودتان اهمیت بدهید و کسب‌وکارتان را طوری اداره کنید که گویا نیازی به پول ندارید.

شروع قیمت از۴۰٬۰۰۰ تومان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

۳۸٬۰۰۰
قیمت۹۶٬۰۰۰ تومان
 • حجم

  ۸۴
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  ۱۴×۲۱ سانتی‌متر
 • ناشر

  پینگونیو
 • مترجم

  تیم پینگونیو
  مدیر ترجمه: آرش میلانی
 • چاپ

  اول
  ۱۳۹۸
 • ترجمه رسمی با اجازه از نویسنده و ناشر کتاب

  این کتاب با مجوز رسمی و انحصاری از ناشر اصلی کتاب و با رعایت حقوق مادی و معنونی نویسنده اصلی کتاب منتشر می‌شود. ترجمه کتاب با همکاری مستقیم نویسندهٔ کتاب و با تائید او انجام شده است.

 • ما مراقب چشم‌ها و دستان شما هستیم

  کاغذ استفاده شده در این کتاب از نوع سوئدی یا بالکی است که جزو مرغوبترین کاغذهای موجود در بازار است. رنگ این کاغذها سفید نیست و درنتیجه نور محیط با تابش بر روی آن کمتر منعکس میشود و چشمان شما حین مطالعه کمتر خسته میشوند. درضمن چون این کاغذها وزن بسیار کمتری نسبت به سایر کاغذها دارند، دست شما به هنگام مطالعه کمتر خسته میشود.

 • کاغذ تهیه شده از جنگل‌های مدیریت شده

  سازمان FSC سازمانی غیرانتفاعی و بین‌المللی است و رسالت آن مدیریتِ بامسئولیتِ جنگلهای جهان است. محصولاتی که با لوگوی این سازمان عرضه می‌شوند برای اطمینان خاطر مشتریان از تولید این محصوت از جنگل‌هایی است که به صورت درست مدیریت می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی نسل فعلی و آیندگان باشند.

 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاظر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۳۶۵ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۳۶۵ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

 • کتاب‌های الکترونیک بدون قفل یا DRM

  برخلاف خیلی از ناشرهای دیگر پینگونیو بر روی کتاب‌های الکترونیک خود قفل قرار نمی‌دهد چون معتقدیم که کسی که کتابی را تهیه می‌کند باید بتواند در هر دستگاهی مثل موبایل، کتاب‌خوان، لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی خود، آن را مطالعه کند و محدود به نرم‌افزار خاصی برای مطالعه آن نباشد.

نویسنده کتاب

دِرِک سیورز

دِرِک سـیـوِرز، موزیسین، تهیه‌کننده، کارآفرین، سخنران TED و نویسنده است. او توانست وب‌سایتی بسازد که در آن بیش از ۱۵۰ هزار موزیسین مستقل آثار خود را بفروشند. دِرِک در طی ده سال درآمد کل وب‌سایت را به بیش از صد میلیون دلار رساند. بعد از فروش شرکت خود به مبلغ ۲۲ میلیون دلار شروع به مسافرت به کشورهای مختلف کرد و در این سال‌ها سعی داشته شرکت جدیدی در زمینه کمک به تولید موزیسین‌ها راه‌اندازی کند. همینطور در سال‌های اخیر در حال نوشتن سه کتاب جدید هم بوده است.

 • داستان زندگی و کسب‌وکار دِرِک سیورز تفسیر عینی این جمله از کنفسیوس است که: «به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی روشن کن». بله فقط یک شمع روشن کن نه یک مشعل یا چلچراغ؛ یک حرکت کوچک، یک گام ناچیز. اما آن را انجام بده. سفر را شروع کن تا مسیر خودش را به تو نشان دهد. بدون برنامه‌های بلند مدتِ استراتژیک آن‌چنانی، حتی بدون تصورِ شفاف و روشنی از هدف و مقصد نهایی. بدون انتظارات عجیب و غریب از خودت. تنها با شروع کردن، با برداشتنِ قدمِ اول، داستان شروع می‌شود و ادامه آن در اختیار ما نیست.

  آرش مدرسی
 • این شانس رو داشتم که ترجمهٔ پینگونیو از این کتاب، قبل از انتشار، دستم برسه. خیلی خوب بود و دو روزه خوندمش. دِرِک سیورز از زاویه‌ای دیگری به کسب‌وکار نگاه می‌کنه، به نظرم آشنایی با این زاویه، کمک‌مون می‌کنه که بهتر به کسب‌وکارهامون- و زندگی- فکر کنیم و به اینکه واقعا چطور می‌خوایم اداره‌اش کنیم. تصمیم گرفتم پس از انتشار، کتاب رو به تعداد زیادی از دوستانم هدیه بدم.

  ناصر غانم‌زاده