کانگونیو

کتاب دست به کار شو

این کتاب طوری طرح‌ریزی شده است که شما را در مسیر یک پروژه، از ایدهٔ ابتدایی تا محصول نهایی و از زاویهٔ دید مقاومت، قدم به قدم راهنمایی می‌کند. پروژهٔ شما می‌تواند نوشتن یک کتاب، یادگیری رقص باله، شروع یک کسب‌وکار جدید و پُرریسک یا تأسیس یک مؤسسهٔ خیریه باشد.

در این مسیر، مقاومت به ۱۳ شکل مختلف سدِ راه ما خواهد شد. مقاومت شامل دیوهایی مثل ترس، خودتخریبی، پشت گوش انداختن، عدم اعتمادبه‌نفس و… است که در هر فرصتی که به دست بیاورند، به ما ضربه خواهند زد.

قبل از شروع

شروع کار بر روی یک ایدهٔ جدید انرژی زیادی می‌برد. در این مرحله صدایی ترسناک می‌شنویم که می‌گوید «اگر ایده‌ات کار نکرد چه؟». مقاومت پشت سر هم به ما می‌گوید که ایده‌ات به درد نمی‌خورد، تو بی‌عرضه هستی و نمی‌توانی از پس این کار برآیی.

در میانه مسیر

اینجاست که شما حسی شبیه کریستف کلمب دارید؛ در میانهٔ اقیانوس اطلس، در بین اروپا و ناکجاآباد هستید. آنقدر در مسیر پیش رفته‌اید که بازگشت امکان‌پذیر نیست. از طرفی هدف‌تان آنقدر دور به نظر می‌رسد که تصور می‌کنید هرگز به آن نمی‌رسید. مقاومت عاشق این حس است و با تمام وجود به سراغ‌تان خواهد آمد تا مانع ادامه مسیرتان شود. هدف مقاومت غرق کردن شما در این دریاست.

در پایان

نویسندهٔ کتاب می‌گوید که دوستی داشت که نویسندهٔ چندین کتاب عالی است. او کتاب جدیدش را نوشته بود و آن را بسته‌بندی کرده بود تا به ویراستارش ارسال کند. ولی ترسِ او از اینکه شاید این کتاب شکست بخورد باعث شده بود که مدت‌ها ارسال کتاب را به تاخیر بیاندازد. این کتاب آنقدر برایش مهم بود که نمی‌توانست ریسک شکست را بپذیرد. نکتهٔ غمناک ماجرا این است که این نویسنده بدون اینکه کتاب‌اش را منتشر کند می‌میرد. یادمان باشد مقاومت برای زخمی کردن تیری را پرتاب نمی‌کند، او به قصد کشت تیراندازی می‌کند.

شروع قیمت از۴۰٬۰۰۰ تومان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

۴۱٬۰۰۰
قیمت۹۶٬۰۰۰ تومان
 • حجم

  ۸۵
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  ۱۴×۲۱ سانتی‌متر
 • ناشر

  پینگونیو
 • مترجم

  نگار غفاری
 • چاپ

  اول
  ۱۳۹۹
 • کتاب‌های الکترونیک بدون قفل یا DRM

  برخلاف خیلی از ناشرهای دیگر پینگونیو بر روی کتاب‌های الکترونیک خود قفل قرار نمی‌دهد چون معتقدیم که کسی که کتابی را تهیه می‌کند باید بتواند در هر دستگاهی مثل موبایل، کتاب‌خوان، لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی خود، آن را مطالعه کنه و محدود به نرم‌افزار خاصی برای مطالعه آن نباشد.

 • ما مراقب چشم‌ها و دستان شما هستیم

  کاغذ استفاده شده در این کتاب از نوع سوئدی یا بالکی است که جزو مرغوبترین کاغذهای موجود در بازار است. رنگ این کاغذها سفید نیست و درنتیجه نور محیط با تابش بر روی آن کمتر منعکس میشود و چشمان شما حین مطالعه کمتر خسته میشوند. درضمن چون این کاغذها وزن بسیار کمتری نسبت به سایر کاغذها دارند، دست شما به هنگام مطالعه کمتر خسته میشود.

 • کاغذ تهیه شده از جنگل‌های مدیریت شده

  سازمان FSC سازمانی غیرانتفاعی و بین‌المللی است و رسالت آن مدیریتِ بامسئولیتِ جنگلهای جهان است. محصولاتی که با لوگوی این سازمان عرضه می‌شوند برای اطمینان خاطر مشتریان از تولید این محصوت از جنگل‌هایی است که به صورت درست مدیریت می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی نسل فعلی و آیندگان باشند.

 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاظر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۳۶۵ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۳۶۵ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

نویسنده کتاب

استیون پرسفیلد

استیون پرسفیلد، نویسنده رمان‌‌ها، کتاب‌های غیرداستانی و همینطور فیلم‌نامه‌های بسیار است. او در دورانی از زندگی در حالی که در تلاش برای گذران زندگی از طریق نویسندگی بود در اتومبیل خود زندگی میکرد و بی‌خانمان بود. اولین کتاب او «افسانه بگر ونس» در سال ۱۹۹۵ منتشر شد. در سال ۲۰۰۰ فیلمی موفق با همین اسم با بازیگری درخشان ویل اسمیت و شارلیز ترون، بر مبنای کتاب او ساخته شد. دومین رمان او با نام «دروازه‌های آتش» داستان اسپارتان‌ها در نبرد ترموپیل است. این کتاب در آکادمی نظامی ایالات متحده، معتبرترین و کهن ترین دانشگاه افسری در ایالات متحده آمریکا، تدریس می‌شود.

 • تو این کتاب، استیون کاملاً عمل‌گرا، رُک‌ و روراست و صمیمیه. اول یه بار سریع مطالعه‌ش کنین؛ بعد دوباره بخونینش و ازش یادداشت‌برداری کنین. بعدش یه جلد هم برای هرکسی که توی کارش گیر کرده بخرین تا کِشتی اون هم از گِل دربیاد.

  سث گودین