کانگونیو

کتاب هر اتفاقی دلیلی دارد و دروغ‌های دیگری که دوست داشته‌ام

وقتی کیت باولر ۳۲ ساله بود همه چیز در زندگی او به نظر عالی می‌رسید؛ او با عشق دوران دبیرستان خود ازدواج کرده بود یک فرزند دوست داشتنی داشت. اما ناگهان خبر ابتلای او سرطان پیشرفته همه زندگی او تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیت در کتاب «هر اتفاقی دلیلی دارد» با لحنی روراست، صمیمی و گاهی تاریک وعقلانی در مورد مشاهدات خود از مرگ و چیزهایی که از آن برای زنده‌بودن یادگرفته است می‌نویسد.

در متن کتاب می‌خوانیم:

در پیاده‌روی‌های طولانی با توبان، همیشه بحث را به سمت موضوع مورد علاقه‌ام می‌کشاندم: آن چیز بعدی. چطور می‌توانیم زندگی‌های‌مان را بهبود ببخشیم؟ بعد باید چه کار کنیم؟ در همان حین که در میان بلوط‌های بلند کالیفرنیا با برگ‌های رنگارنگ پاییزی قدم می‌زدیم، ذهنم آینده‌های احتمالی را مرور می‌کرد. اگر قرار بود گناهی اختراع کنم تا شرحی بر زندگی‌ام باشد، می‌گفتم تنها این بوده که دمی برای بوییدن گل‌ها توقف نکرده‌ام. این گناه، غرور و نفوذناپذیری در مقابل خود زندگی بود. در دوست‌داشتن آن چه حاضر بود، شکست خوردم و در عوض، تصمیم گرفتم چیزی را دوست بدارم که ممکن بود.
باید یاد بگیرم در زمان عادی زندگی کنم، اما نمی‌دانم چگونه.

قیمت۳۲٬۰۰۰ تومان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

قیمت۳۲٬۰۰۰ تومان
 • حجم

  ۱۷۶
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  ۱۴×۲۱ سانتی‌متر
 • ناشر

  میلکان
 • مترجم

  حسین طیبی
 • چاپ

  دوازدهم
  ۱۳۹۹
 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاظر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۷ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۷ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

نویسنده کتاب

کیت باولر

کیت باولر (Kate Bowler) مورخ، سخنران TED، و دانشیار تاریخ مسیحیت در آمریکا است. اولین کتاب او که توسط انتشارات دانشگاه آکسفور در سال ۲۰۱۳ منتشر شد به عنوان اولین تاریخ جنبش مبتنی بر وعده های الهی سلامتی، ثروت و سعادت، مورد توجه گسترده رسانه ها قرار گرفت. او در کتاب «هر اتفاقی دلیلی دارد» از رویارویی خود با سرطان و مرگ می‌نویسد.

 • به شدت به کیت باولر علاقه‌مند شدم. نوشته‌هایش بی‌پرده، ظریف و جذاب است. داستان کیت را با احساس سرزندگی بیش‌تر، سپاسگزارتر‌بودن و حس تنهایی به مراتب کم‌تر به آخر رساندم و هدف هنر مگر چیز دیگری است؟ هر اتفاقی دلیلی دارد هنر در بالاترین شکل ممکن است و کیت باولر هنرمندی واقعی است. با قلم و با زندگی‌اش

  گلنن دویل ملتن