کانگونیو

کتاب تاریخ و فرهنگ ارمنستان

«تاریخ و فرهنگ ارمنستان» سرگذشت رنج و رزم ملتی است که از هزاره دوم پیش از میلاد بر کوهستان های هزار شاخه ارمنستان و در همسایگی ایران بزرگ می زیستند. ارمنستان با این همسایه پرقدرت آسیایی، همواره بستر آفرینش رخدادهای شگرف ادبی و حماسی بوده است.

در این بررسی علمی تاریخی همه آن حلقه هایی که تاریخ و فرهنگ ارمنستان را به وجود آورده اند، پیش چشم خوانندگان می گشاید و دیدگاه های آنان را در پیگیری حوادث طوفانی تاریخ پرفراز و نشیب این قوم بزرگ را به داوری می‌گیرد.
                            

قیمت۲۵٬۰۰۰ تومان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

 • حجم

  648
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  14×21 سانتی‌متر
 • ناشر

  نشر چشمه
 • چاپ

  سوم
  1389
 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاظر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۷ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۷ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

نویسنده کتاب

احمد نوری زاده

احمد نوری‌زاده (زاده آبان ۱۳۳۰) ادیب، مترجم، پژوهشگر ایرانی است. وی بنیانگذار ارمنی‌شناسی فارسی در ایران می‌باشد. نوری‌زاده تنها شاعر غیرارمنی جهان است که به زبان ارمنی نیز شعر می‌سراید. وی در نزد «خاژاک درگریگوریان»، رئیس «دانشکده ارمنی شناسی» دانشگاه اصفهان، مدتی را به آموزش زبان ارمنی گذراند. احمد نوری‌زاده در سال‌های ۱۳۴۹–۱۳۴۸ کار ترجمه و معرفی آثار شاعران ارمنی را آغاز کرد. در ارمنستان، از او به عنوان «فرزند پارسی گوی ملت ارمنی» یاد می‌شود و جایزه «سپاس» را از انجمن نویسندگان ارمنستان دریافت کرد.