کانگونیو

کتاب بفرمایید بنشینید صندلی عزیز

کتاب حاضر شامل مجموعه ای از اشعار طنز می باشد. برخی از عناوین سروده ها عبارتند از: دکترای ادبیات، کافی نت، گردنه حیران، قوش داشی، وصیت سوسک، باکوران و کران، در چهار راه اسپاگتی، آقای مرگ، به شرط چاقو، بلبل تصادفی، سبیل و فلسفه، این بچه های پیر، خزر در C.C.U و غیره.

جهان در اول دایره بود بعد از تصادف با یک کفشدوزک ذوزنقه شد تا در چهارگوشه ناهمگون آن بنشینیم و برای هم پاپوش بدوزیم!

قیمت۱۰٬۰۰۰ تومان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

 • حجم

  96
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  14×21 سانتی‌متر
 • ناشر

  انتشارات مروارید
 • چاپ

  هفتم
  1396
 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاظر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۷ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۷ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

نویسنده کتاب

اکبر اکسیر

اکبر اکسیر (متولد ۱۳۳۲ در آستارا) شاعر، آموزگار بازنشسته زبان و ادبیات فارسی، گرافیست، طنزپرداز معاصر ایرانی و صاحب نظریه شعر فرانو و مجموعه شعرهای در سوگ سپیداران، بفرمایید بنشینید صندلی عزیز، زنبورهای عسل دیابت گرفته‌اند، پسته لال سکوت دندان شکن است، ملخ‌های حاصلخیز، مالاریا، ما کو تا اونا شیم و من هارا شورا هارا می‌باشد. طنزپردازی در عین سادگی و ایجاز، از ویژگی‌های برجسته اشعار اکسیر هستند.