کانگونیو

کتاب دفترچهٔ بازی استارتاپ

سم آلتمن مدیرعامل سابق وای‌کامبینیتور (Y Combinator) در این کتاب بسیار کوچک در مورد ایده، تیم عالی، محصول عالی و اجرای عالی در استارتاپ‌ها می‌نویسد. او توضیح می‌دهد که کار اصلی آنها در وای‌کامبینیتور، مشاوره‌دادن به استارتاپ‌ها است. با اینکه مشاورۀ یک‌به‌یک به استارتاپ‌ها از واجبات است، با این‌ حال او و همکارانش فکر کردند که اگر بتوانند عصارۀ بخش‌های قابل‌تعمیم این مشاوره‌ها را تبدیل به یک کتابچه برای شرکت‌های وای کامبینِیتور بکنند، به رشد آنها کمک خواهد کرد. سم آلتمن و همکارانش بعد فکر کردند که چرا این کتابچه را به‌صورت عمومی با همه به اشتراک نگذارند. و اینگونه «راهنمای بازی استارتاپ» متولد می‌شود. این کتاب مختص کسانی است که تازه وارد دنیای استارتاپ‌ها شده‌اند یا در ابتدای راه هستند.

نسخه الکترونیک این کتاب را می‌توانید به صورت مجانی تهیه کنید و فقط در صورت سفارش نسخهٔ چاپی نیاز به پرداخت قیمت کتاب چاپی خواهد بود.

شروع قیمت ازرایگان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

قیمت۵۰٬۰۰۰ تومان
 • حجم

  ۴۵
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  ۱۴×۲۱ سانتی‌متر
 • ناشر

  پینگونیو
 • مترجم

  تیم پینگونیو
  مدیر ترجمه: آرش میلانی
 • چاپ

  اول
  ۱۳۹۹
 • کتاب‌های الکترونیک بدون قفل یا DRM

  برخلاف خیلی از ناشرهای دیگر پینگونیو بر روی کتاب‌های الکترونیک خود قفل قرار نمی‌دهد چون معتقدیم که کسی که کتابی را تهیه می‌کند باید بتواند در هر دستگاهی مثل موبایل، کتاب‌خوان، لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی خود، آن را مطالعه کنه و محدود به نرم‌افزار خاصی برای مطالعه آن نباشد.

 • ما مراقب چشم‌ها و دستان شما هستیم

  کاغذ استفاده شده در این کتاب از نوع سوئدی یا بالکی است که جزو مرغوبترین کاغذهای موجود در بازار است. رنگ این کاغذها سفید نیست و درنتیجه نور محیط با تابش بر روی آن کمتر منعکس میشود و چشمان شما حین مطالعه کمتر خسته میشوند. درضمن چون این کاغذها وزن بسیار کمتری نسبت به سایر کاغذها دارند، دست شما به هنگام مطالعه کمتر خسته میشود.

 • کاغذ تهیه شده از جنگل‌های مدیریت شده

  سازمان FSC سازمانی غیرانتفاعی و بین‌المللی است و رسالت آن مدیریتِ بامسئولیتِ جنگلهای جهان است. محصولاتی که با لوگوی این سازمان عرضه می‌شوند برای اطمینان خاطر مشتریان از تولید این محصوت از جنگل‌هایی است که به صورت درست مدیریت می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی نسل فعلی و آیندگان باشند.

 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاظر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۳۶۵ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۳۶۵ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

نویسنده کتاب

سم آلتمن

سَـم آلتمن کارآفرین، سرمایه‌گذار، برنامه‌نویس و بلاگر است. او از سال ۲۰۱۴ به مدت پنج سال مدیر وای‌کامبینیتور بود. وای‌کامبینیتور مجموعه‌ای در ایالات متحده آمریکا است که برای اولین بار مدل شتاب‌دهندگی را ابداع و آزمایش کردند. با توجه به عملکرد خوب این مدل، مجموعه‌های بسیاری در سراسر دنیا با الگو برداری از وای‌کامبینیتور، شتاب‌دهنده‌های جدیدی را ایجاد کردند.