کانگونیو

کتاب کافه چرا

کتاب کافه چرا، داستان کوتاهی است در مورد فردی به اسم جان که در کافه‌ای کوچک در جایی دورافتاده بر سر دوراهی قرار دارد. او قصد داشت قبل از ادامه سفر خود، اندکی توقف کند و غذایی بخورد اما اتفاقی در این کافه باعث می‌شود تمام نقشه‌هایش عوض شود. در منوی این کافه علاوه بر غذاهای همیشگی، سه سوال وجود دارد که توجه او را جلب می‌کند: چرا اینجا هستی؟ آیا از مرگ می‌ترسی؟ آیا از زندگی رضایت داری؟ جان با این غذای روح و با کمک و راهنمایی سه نفری که در کافه با آنها آشنا می‌شود، سفری برای خودشناسی آغاز می‌کند؛ او در این سفر شیوه‌ای جدید برای نگاه به زندگی و خودش پیدا می‌کند و یاد می‌گیرد که از چیزهایی به ظاهر بی‌اهمیت، چه درس‌هایی بزرگی می‌توان آموخت.

شروع قیمت از۴۰٬۰۰۰ تومان

لطفا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تغییر گزینه‌ها قیمت ممکن است تغییر کند.

۴۱٬۰۰۰
قیمت۹۶٬۰۰۰ تومان
 • حجم

  ۹۰
  صفحه
 • قطع

  رقعی
  ۱۴×۲۱ سانتی‌متر
 • ناشر

  پنگوئن آبی
 • مترجم

  آلما نصیری
 • چاپ

  اول
  ۱۳۹۹
 • کتاب‌های الکترونیک بدون قفل یا DRM

  برخلاف خیلی از ناشرهای دیگر پینگونیو بر روی کتاب‌های الکترونیک خود قفل قرار نمی‌دهد چون معتقدیم که کسی که کتابی را تهیه می‌کند باید بتواند در هر دستگاهی مثل موبایل، کتاب‌خوان، لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی خود، آن را مطالعه کند و محدود به نرم‌افزار خاصی برای مطالعه آن نباشد.

 • ما مراقب چشم‌ها و دستان شما هستیم

  کاغذ استفاده شده در این کتاب از نوع سوئدی یا بالکی است که جزو مرغوبترین کاغذهای موجود در بازار است. رنگ این کاغذها سفید نیست و درنتیجه نور محیط با تابش بر روی آن کمتر منعکس میشود و چشمان شما حین مطالعه کمتر خسته میشوند. درضمن چون این کاغذها وزن بسیار کمتری نسبت به سایر کاغذها دارند، دست شما به هنگام مطالعه کمتر خسته میشود.

 • کاغذ تهیه شده از جنگل‌های مدیریت شده

  سازمان FSC سازمانی غیرانتفاعی و بین‌المللی است و رسالت آن مدیریتِ بامسئولیتِ جنگلهای جهان است. محصولاتی که با لوگوی این سازمان عرضه می‌شوند برای اطمینان خاطر مشتریان از تولید این محصوت از جنگل‌هایی است که به صورت درست مدیریت می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی نسل فعلی و آیندگان باشند.

 • ارسال از یک روز کاری بعد

  کتاب‌های چاپی روز بعد از سفارش شما صرفاً از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد. با توجه به فاصله شما از شهر تهران، پست بسته شما را یک الی چهار روز بعد تحویل می‌دهد. در حال حاضر امکان ارسال کتاب با پیک وجود ندارد.

 • گارانتی بازگشت محصول تا ۳۶۵ روز

  هدف ما از ارایه این محصول انتقال ارزش به مشتریان‌مان است. در صورتی که بعد از خرید متوجه شدید که محصول برای شما ارزشمند نیست می‌توانید تا ۳۶۵ روز بعد از خرید، محصول را مرجوع کنید.

نویسنده کتاب

جان استرلکی

جان استرلکی، نویسنده‌ای آمریکایی است که در ۱۳ سپتامبر ۱۹۶۹ متولد شد. کتاب‌های او بیش از سه میلیون نسخه به فروش رفته‌اند و به ۳۳ زبان ترجمه شده‌اند. استرلکی دانش آموخته‌ی رشته ی مدیریت از دانشگاه نورث وسترن است.